בני זוג שמנהלים חיים משותפים, אך לא מעוניינים להתחתן מסיבה זו או אחרת, יכולים לבחור בחלופה של הסכם חיים משותפים. מדובר בהסכם קביל מבחינה משפטית, אשר קושר את בני הזוג מבחינת זכויות וחובות ומאפשר להם להתנהל בצורה הרמונית יותר מול רשויות המדינה.

לפני חתימה על הסכם מהסוג הזה מומלץ להתייעץ עם עורך דין כדי להכיר היטב את הזכויות שלכם ובפני איזה מצב אתם שמים את עצמכם. כך תוכלו להיות בראש שקט ולדעת בוודאות שאתם עושים את הצעד הנכון עבורכם במישור הזה.

מתייעצים עם עורך דין טרם החתימה

אם אתם שוקלים ברצינות לחתום על הסכם שיצהיר על ניהול חיים משותפים ביניכם לבין בן או בת הזוג, זה יהיה הכרחי שתשמעו את עצתו של עורך דין מנוסה בתחום. הוא יוכל לענות לכם על כל השאלות ולהסביר לכם בדיוק צריך לעשות כדי לקדם את התהליך בצורה חלקה.

רוצים לחסוך לעצמכם את כל ההתעסקות עם הבירוקרטיה של משרד הפנים? גם במקרה כזה עו"ד מנוסה בתחום יוכל לסייע לכם במידה רבה ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם בסופו של דבר. כך שאתם רק צריכים לבחור באיש הנכון כמו עו"ד אורי גנור, שיוכל לעזור לכם להתקדם עם התהליך הזה.

האם זה מתאים לכם בכלל?

במידה ואינכם בטוחים לגבי היתרונות והחסרונות שטמונים בחתימה על הסכם כזה, תוכלו לבדוק את הזכויות שלכם במשרד הפנים ובין היתר גם לשמוע את חוות דעתו של עורך הדין אליו תפנו. הוא יוכל להסביר לכם עד כמה זה משתלם לכם, בהתחשב במצב שלכם והסיטואציה בה אתם נמצאים. כך שעורך דין יוכל לעזור לכם להבין בדיוק מה אתם יכולים לעשות.