מעמד החופה הוא רגע מיוחד, מרגש ומלא ציפייה וכדי להעצים את הרגעים הקסומים הללו מומלץ לשלב תקיעות שופר שיש להן צליל קדוש וייחודי, המעצים את הרגע המרגש של חופה וקידושין. אטרקציה של שופרות לחופה הינה ייחודית ומומלצת לכל זוג שעתיד להתחתן ומחפש דרך מקורית להנציח את המאורע המרגש.

בשורות הבאות נרחיב על הנושא של שילוב שופרות בחופה, הייחודיות שיש בתקיעת שופר, באילו רגעים צלילי השופר משתלבים בחופה וכיצד ניתן להזמין את האטרקציה הזו.

כניסה לחופה מרגשת ומיוחדת

אחד מהרגעים הזכורים ביותר באירועי חתונה הוא מעמד החופה כמובן, שהרי זה הרגע בו החתן נישא לכלה והם הופכים להיות זוג כדת משה וישראל. כיוון שמדובר על תהליך יהודי-מסורתי, אין דרך טובה יותר ללוות אותו מאשר תקיעות שופר מצמררות וקדושות. באמצעות שופרות לחופה ניתן לבצע כניסה לחופה מלאת רגש, עוצמה וייחודיות שכל המוזמנים לא ישכחו אף פעם וכמובן גם הזוג שנישא.

באיזה שלב שופרות לחופה משתלבים באירוע?

תקיעות השופר הן עוצמתיות ומרגשות, ולכן מומלץ לשלב את צלילי השופר במהלך כמה שלבים בזמן מעמד החופה. צלילי השופר הראשונים יושמעו כבר בתחילת הטקס אז החתן צועד לחופה עם הוריו, כך שכל המוזמנים שיגיעו לאירוע יבינו כי טקס החופה מתחיל. תקיעה נוספת בשופר תהיה כאשר הכלה צועדת לקראת החופה ונפגשת עם החתן, ולאחר מכן ששניהם נכנסים יד ביד אל מתחת לחופה להתחלת טקס הקידושין.

כמובן שניתן להחליט באופן חופשי באילו שלבים שופרות לחופה ישתלבו, זאת בהתאם לבחירה האישית של הזוג שמתחתן.

איך מזמינים שופרות לחופה?

במסורת היהודית נהוג לתקוע בשופר בבית כנסת בראש השנה ויום הכיפור באמצעות חזן שרכש מיומנות לכך, לכן במקרה של שופרות לחופה מומלץ להיעזר בנגן מקצועי המתמחה בנגינה על כלי נשיפה.