כך תעצבו אלבום לחתונה

אלבום לחתונה

אלבום חתונה הוא הרבה מעבר לעוד אלבום תמונות.

מדובר במעין קפסולת זמן, כלי שמאפשר לכם לנסוע בזמן ולחזור ליום המרגש ביותר בחיים שלכם. לערוך מסע בין רגעים קסומים אליהם אתם רוצים לחזור שוב ושוב, תוך כדי שאתם חווים את כל התחושות הנפלאות שחוויתם באותו יום מושלם.

ובדיוק בגלל שזה ממש לא עוד אלבום תמונות שייקבר בארון יחד עם כל האלבומים עם התמונות המביכות שלכם מתקופת הילדות, אנחנו רוצים לתת לכם מספר טיפים ורעיונות שיאפשרו לכם ליצור עיצוב אלבום לחינה ולחתונה כך שתוכלו לעצב את האלבום המושלם.

עיצוב אלבום לחתונה – טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון

  • תבחרו את התמונות בקפידה – אתם צריכים לחשוב על אלבום החתונה שלכם כעל אמצעי תיעוד של רגשות, לא של פרטים טכניים. לכן מומלץ שתבחרו את התמונות האהובות עליכם, ולא את התמונות שאתם חושבים שאתם אמורים לבחור. במילים אחרות, תבחרו רק את התמונות שלא תוכלו לחיות בלעדיהן.
  • תבחרו תמונות שמספרות סיפור – נכון, עיצוב השולחנות היה מרשים, אבל האם מה שאתם רוצים לזכור מהחתונה שלכם זה אגרטלי פרחים או רגשות? כדי שתוכלו להפיק אלבום חתונה מרגש באמת, חשוב שתבחרו את התמונות שמעבירות את האווירה ששררה באותו ערב קסום ובלתי נשכח. תמונות שמציגות את הרגעים הקטנים, אך המשמעותיים, שיחדיו הרכיבו את האירוע ששינה את חייכם.
  • תדגישו את הרגעים החשובים – בגלל שאלבום חתונה צריך לאפשר לכם לערוך מסע בזמן אל היום החשוב בחייכם, חשוב שלאורך האלבום תיצרו תחנות שונות של הרגעים החשובים שיחדיו הרכיבו את האירוע הזה. הרגע שבו האבא מלווה את הכלה לחופה, הרגע שבו החתן שובר את הכוס, הריקוד הראשון בתור בעל ואישה, החגיגות רוויות האלכוהול יחד עם החברים ובני המשפחה וכדומה.

רגע לפני החתונה, בדקי שמלות כלה מיד שניה

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

מאמרים נוספים שיעניינו אתם:

איך מעבירים ארון מחדר לחדר?

איך מעבירים ארון מחדר לחדר?

אנשים רבים מעוניינים לסדר מחדש את הריהוט בבית שלהם, על מנת לשנות את האווירה וליהנות מעיצוב מחודש ומיוחד יותר. ברוב הפעמים מדובר על העברת הספה

קרא עוד »