שקי שינה לתינוקות מאתר בינה ובינו הם פריט פונקציונלי שהורים רבים נעזרים בו רבות בימי החורף הקרים. 

שקי שינה לתינוקות 

שקי שינה לתינוקות הם מעין שמיכה אשר מקופלת וקיים בה גם רוכסן. ההורים מכניסים את התינוק הלבוש לתוך שק השינה וסוגרים את הרוכסן. בדרך זו השמיכה הזו עוטפת אותו מכל הכיוונים והוא נהנה משינה נינוחה, בתוך השמיכה החמימה.

הדבר הוא חשוב ביותר בימי החורף הקרים כיוון שתינוקות רבים זורקים במהלך השינה את השמיכה שהייתה מעליהם ולכן נוצר מצב שלא מספיק חם להם וזאת גם אם ההורים הפעילו רדיאטור, או חימום אחר בחדר לאור הטמפרטורה הנמוכה. 

כדי למנוע מצבים מסוג זה שלתינוק קר ולכן הוא עלול להצטנן ולהיות חולה, דואגים לו למעטפת קבועה וכך אין חשש שיהיה לו קר במהלך הלילה כאשר רמת הטמפרטורה היא 24-21 מעלות.

קנייה של שקי שינה לתינוקות 

לאור העובדה שתינוקות פולטים, מקיאים ומלכלכים בדרכים שונות את כל הביגוד שלהם, רצוי לרכוש מאתר https://www.binaandbino.com/ לפחות שני שקי שינה לתינוקות כך שכאשר אחד מהם בכביסה, יהיה שק שינה אחר לשימוש יום יומי. התינוק כבר רגיל שהוא נמצא בתוך שק שינה ולכן הוא נהנה להביט על כל ההדפסים הצבעוניים שקיימים עליו. 

נקודות מהותיות בעת הרכישה 

בהתאם לגילו של התינוק קונים את המידה המתאימה עבורו, כך שיהיה לו מקום לזוז בתוכו אך שלא יהיה גדול מדי. הגזרה המושלמת של שק השינה מאפשרת שינה בטוחה והיא עדיפה על מצב של חנק חלילה מהשמיכה לאור המשחקים של התינוק בה.

יש להקפיד לרכוש שקי שינה לתינוקות אשר מיוצרים ממאה אחוז כותנה ופוליאסטר. רוכסן דו כיווני הוא פתרון נפלא ונוח מאד הן לתינוק והן להורים.