תפקיד חשוב ממלא עור הפנים שלנו. הוא זה שמספר עלינו ויוצר את הרושם החיצוני שאנחנו מותירים על הסובבים אותנו. מכיוון שכך חשוב לכל אחד לשמור על עור בריא וחלק, לטפח את העור כנדרש, ולהקפיד את שגרת טיפוח מותאמת לסוג העור. כמו כן יש לציין כי תופעות כמו התקמטות העור הינן רווחות מאוד, והן מתחילות להתרחש בגיל צעיר למדי. מה שמגדיל את החשיבות של טיפולי אנטי אייג'ינג. אלו טיפולים שהמטרה שלהם היא לחדש את העור ולהזין אותו, כדי למנוע הזדקנות.

במה יוכל העיסוי להועיל?

אחד הטיפולים המוכרים והרווחים הוא עיסוי פנים, ראו באתר זה. עיסוי פנים מתבצע על ידי מעסה מקצועי שמכיר את תורת העור ואת הצרכים שלו. ובעזרת שמנים מיוחדים וחומרי הזנה. אמנם כולנו עושים שימוש במוצרים שונים שהמטרה שלהם היא להזין את העור. אבל אין להשוות מריחה עצמית לעיסוי מקצועי. שכן פעולות העיסוי והתנועות העדינות נועדו להחדיר עמוק יותר את המרכיבים הנחוצים, וכך להזין את העור בצורה הטובה ביותר. לאחר עיסוי פנים העור יהיה רך וגמיש יותר, חיוני וזוהר. כי הוא קיבל את כל מה שהוא צריך, כל התהליכים מתרחשים כעת טוב יותר, והמראה זוהר מאי פעם.

החוויה והנעימות

לצד תוצאות הטובות של העיסוי חשוב לציין כי עיסוי פנים לעור מהווה טיפול נעים וחוויתי במיוחד. הוא מרגיע את העור ומכניס את המטופל לתוך חוויה נעימה ורוגעת מאוד. אין ספק שגם השלווה הזו משפיעה על המטופל, ומביאה לשיפור בהרגשה הכללית וגם במרקם העור. כמובן שחשוב להבטיח כי הטיפול מתבצע באופן מקצועי ונכון, מתייחס לסוג העור ולמצבו, וכן למטרת העיסוי והרצונות האישיים של המטופל. טיפול מוצלח משפר את המראה ומצעיר את העור!