אחד מפריטי האופנה הפופולאריים ביותר, הן חולצות מודפסות. מדובר בחולצות טריקו  סטנדרטיות, עליהן נהוג להדפיס דברים שונים. כך למשל, יש מי שנוהג עליו כיתובים שונים, פרסומות, סמלים ועוד. הכל שאלה לשם מה החולצה משמשת, למי היא מיועדת ומה בדיוק מתכוונים לעשות איתה. 

בין הדוגמאות הנפוצות ביותר, אנחנו יכולים למצוא חולצות שמשמשות תלמידים ותלמידות בבית ספר ובתיכון, חברים בתנועה, חיילים, ספורטאים במקצועות ספורט שונים, עובדים במקומות עבודה מסוגים שונים, ואפילו יש לא מעט חתנים שמשתמשים באופציה של הדפסה על חולצה, למשל אם הם רוצים להדפיס כיתוב מיוחד לרגל האירוע. 

בשביל לעשות את זה בצורה נכונה, לא מספיק רק לתכנן הדפסה בצורה מסוימת וכן זה לא מספיק רק לגשת אל בית דפוס מקצועי שידע להדפיס על חולצות מסוג כזה או אחר. יש גם להבין בדיוק מה צריך לחפש ואיך בדיוק לעשות את זה. כך נוכל לבצע הדפסה על החולצה בצורה מדויקת ויפה. 

דברים שחשוב לשים לב אליהם

ראשית, יש לבחון את החולצה עליה מבקשים לבצע את ההדפסה. זאת בשביל שתתאים לאירוע, למועד בו מתכוונים להשתמש בו, וכמובן להדפסה עצמה. 

שנית, יש לשים לב להדפסה עצמה, בין אם זה למאפיינים של צבע, גודל, סגנון ודברים אחרים יכולים להשפיע עליה. 

שלישית, יש לבחון את השאלה, האם הדפסה על חולצות יכולה להישאר על גבי החולצה זמן רב, וכן לבדוק איך בדיוק אפשר לנקות את החולצה בצורה כזו שיהיה ניתן להשתמש בצורה נוחה לאורך זמן. 

ארבע, חשוב להקפיד על כך שהדפוס יהיה לא רק יפה וברור, אלא גם שיהיה ניתן להבין אותו בצורה חדה, המסר צריך לעבור, אפילו אם מדובר במסר פשוט וסטנדרטי.