האם אי פעם רציתן ללמוד תפירה אולם מיד שללתן את האפשרות מהסיבה הפשוטה שאתן מאמינות שאין לכן כישרון לכך? ובכן קורס תפירה למתחילים מתאים לכולם, גם לאלה שמאמינים שלעולם לא יצליחו לתפור, המציאות כבר תוכיח להם אחרת.

אוהבות אופנה? לעבודה!

קשה למצוא נשים שלא מתעניינות באופנה. תמיד הן תרצנה להיות לבושות עם בגדים מקוריים וייחודיים. בהחלט אפשר להבחין בכך, שלאחר תפירת פריט הלבוש, המעצבות מעלות תמונות לרשתות החברתיות וכך גם זוכות לפידבקים. הערות של אחרים בהחלט יכולות להיות בונות.

גם לימודים מעשיים וגם תיאורטיים

קורס תפירה למתחילים מציע תוכנית לימודים עיונית אולם גם מעשית. ללא התנסות אמתית, לא ניתן ללמוד תפירה. במהלך הקורס אתן תלמדו לצייר סקיצות, גם אם חשבתן שזו משימה שלא תוכלו לעמוד בה, גם אתן בסוף תציירו סקיצות של בגדים בעיצובכן.

מדוע הקורס מתאים לכולם?

הקורס מומלץ לנשים משוגעות על אופנה, הן מתעניינות בתפירה אך לא יודעות ליישם את הרעיונות שלהן בשטח. הלימודים גם מתאימים לכל מי שרוצה ללמוד על סוגי בדים, טקסטורות, ולבסוף לייצר ביגוד בעצמכן, פשוט מכיוון שלמדתם לתפור.

גם ידע שטחי הוא בעל חשיבות

ידע בתפירה הוא תמיד נחוץ, וחשוב ללמוד לעבוד עם מכונת תפירה אולם גם לדעת לתפור ידנית. מידי פעם נוצר חור בבגד, הוא נפרם, יש לקצר מכפלת, את כל אלה תלמדו בקורס תפירה למתחילים, כך גם תוכלו לבצע עבודות פשוטות אך חשובות.

היכן לומדים?

יש מספר לא מועט של בתי ספר לתפירה ורצוי לבחור בטוב והמקצועי ביותר, בית ספר לאופנה מוכר עם מורים מקצועיים. בקורס למתחילים יש קבוצות קטנות, כך מוענק לכל מתלמדת יחס אישי מכיוון שהמורים לומדים להכיר אותן.