אם יש לכם קירות רטובים, תקרה או מרצפות, כדאי שתהיו ערים לעובדה כי רטיבות זו מגיעה מהגג, סביר להניח שהאיטום שלו לא היה מקצועי. כאן תוכלו לקרוא על איטום גגות – המדריך המלא.

מי יכול לעזור לכם?

החברה אשר תוכל לאטום את הגג שלכם בדרך המקצועית ביותר, זוהי חברה וותיקה בתחום, המעסיקה צוות עובדים מיומן ומקצועי, על מנת לאטום את הגג בדרך האיכותית ביותר שקיימת. כל זה בכדי למנוע חדירה של מים אל הבית.

שימוש בחומר מתאים

העובדים ידעו לעשות שימוש בחומרים מתאימים ושונים על פי מצבו של הגג, כמו התשתית שלו, האם הוא לא ישר ויש בו שיפועים, וגם יש להתייחס לסביבתו של הבית או המבנה.

הסבר מפורט ללקוח

ישנן חברות שלא יהססו לספר לכם ולהסביר על איטום גגות, ואפילו לשתף אתכם בכל המידע המקצועי הקשור אל איטום גגות, כך גם תדעו כיצד לאטום אותם, ומהם החומרים הקיימים לשם עבודה זו.

החורף מגיע לביקור

למרות שבישראל השמש זורחת מרבית ימות השנה, אסור לשכוח שגם החורף מגיע אלינו, ללא איטום מקצועי, המים החודרים למבנה, עלולים לפגוע בקירות, מרצפות והתקרה. כמו כן הם יכולים לפגוע במרתפים וחניונים תת קרקעיים.

למרות זאת, לעיתים עלולים להגיע שיטפונות, הגורמים להצפת חדרים במים, ומאוד חשוב עוד טרם בואו של החורף לאטום את הגג בצורה הכי איכותית שיש. הנזק הוא אדיר. לכן איטום גגות הוא הפתרון הטוב ביותר בנמצא.

מדוע האיטום כה חשוב?

תפקידו של הגג הוא להגן על הבית, זאת בשל נזקים שהסביבה גורמת לו. מדובר בנושא שהינו קריטי. מן הסתם לחות היא אחת מהתוצאות של איטום לקוי. ומכאן הצורך לאטום את הגג כמה שיותר מוקדם. 

למידע נוסף היכנסו לאתר ביטומני