אם אתם רואים שבבניין אריחים מתחילים להתרופף, זהו מצב מסוכן מאוד ועליכם לטפל בזה במהירות האפשרית. 

קרו כבר מקרים לא פעם ולא פעמיים שאריחים נפלו על עוברי אורח ופצעו אותם קשה. הסיכון הגדול באריח רופף שאתם אף פעם לא יכולים לדעת מתי הוא ייפול וכמה זמן נשאר לכם כדי לתקן אותו. אתם גם לא יודעים עד כמה הוא מסוגל להזיק. 

למשל, האם ידעתם שאריח שנופל מגובה יכול לפצוע גם אנשים שנמצאים בסביבה? פשוט מרוב העוצמה של הנפילה מגובה הוא מתנפץ לרסיסים והרסיסים שלו פוצעים כמו זכוכיות.

כדי למנוע את הנזק הבא, אם אתם רואים או יודעים שחלק מהאריחים מתחיל להתרופף כדאי מאוד לטפל בזה בהקדם ולא להזניח. איך עושים את זה? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

חיזוק אריחים במבנים:

היתרון של חיזוק אריחים הוא לא רק כדי לשמור על הסביבה הציבורית מסכנת האבנים הנופלות. כאשר אתם מזהים אריחים שנשמטים לאט לאט מהקיר, אתם יכולים לטפל בבעיה ולמנוע נפילה כללית של אריחים מכל הקיר. 

הרבה פעמים האריחים מחוברים אחד לשני בלחץ מסוים וברגע שאחד מתרופף הוא לוחץ על האבן התחתונה, היא גם מתרופפת וכן על זה הדרך עד שביום בהיר כל חיפוי האבן עלול ליפול בבת אחת. 

אמנם כאשר עושים עבודה טובה דבר כזה לא אמור לקרות, אולם לא תמיד העבודות נעשו באיכות גבוהה ולא תמיד זה היה תלוי בכם, אולי הבית שלכם חדש מהקבלן, כך או כך, אתם יכולים לחסוך הרבה מאוד כסף על ידי טיפול מוקדם בבעיה. 

לסיכום וסיום, חיזוק אריחים במבנים הוא חובתכם הן כדי למנוע נזק מעוברי אורח או בני משפחה וכן כדי לחסוך בעלויות של שיפוצים כוללים יותר. 

 

אולי יעניין אותך גם שיקום מבנים