כפי שרבקה סגל הצליחה להצטיין בכל אפיק שבחרה ללכת בו בחיים שלה, מהצבא, הלימודים ועד הקריירה בהייטק, כך יכולה לעשות כל אישה. אין עוררין לגבי כך שיכולים להיות קשיים לאורך הדרך, אך אם לומדים לגלות אורך רוח וחשיבה מחוץ לקופסה, התוצאות יגיעו בסופו של דבר.

נשים ששואפות להיות יזמיות ולהצליח בסצנת ההייטק צריכות לשאול את עצמן מה הן בוחרות לעשות כדי לעמוד ביעדים שהן מציבות לעצמן במישור הזה. זה משהו שצריך לעורר את תשומת הלב של כל אישה שלוקחת את עצמה ברצינות ורוצה לעשות את הטוב ביותר למען ההצלחה שלה בקריירה.

תלמדו מהניסיון העשיר של רבקה סגל

אתם לא צריכים להישאר מאחור ולהמשיך להיות מתוסכלים מהדרך שבה אתם מנהלים את חברת ההייטק שלכם או פועלים כדי להתקדם בקריירה שלכם. במקום זאת אתם צריכים לחשוב איך אתם יכולים להשתפר ולמצב את עצמכם בסיטואציה הרבה יותר טובה להצלחה.

בעזרת ייעוץ מקצועי, לצד למידה מהניסיון של רבקה סגל , תוכלו להתקדם הלאה ולהבין בצורה מדויקת מה אתם צריכים לעשות על מנת לעמוד בכל היעדים שתציבו לעצמכם. זה פשוט יהיה נחוץ מצדכם לעשות את הטוב ביותר על מנת שתוכלו לראות לאורך כל הדרך איך אתם עושים כל מה שצריך כדי שהכול יוכל לקרות לשביעות רצונכם במובן הזה.

שימו את הקריירה שלכם בראש סדר העדיפויות

אם אתם רוצים לחיות חיים מאושרים ומסופקים, זה יאלץ אתכם להתייחס ברצינות לקריירה שלכם ולא לתת לשום דבר לעצור בעדכם, בדיוק כפי שהאישה רבקה סגל נוהגת לעשות. זה יוביל לתחושת סיפוק והבנה שאתם לא מוותרים על אף אחד מהחלומות שלהם, אלא עושים את הטוב ביותר כדי לממש כל אחד מהם.