חברות רבות בוחרות להדפיס על החולצות את סמל החברה או כל משפט אחר שייצור כמו תלבושת אחידה עבור העובדים. בין אם מדובר על עבודה עם אנשים מחוץ לחברה ומתן תצוגה של כמו תלבושת אחידה לכולם, בין אם מדובר על מה שנותן לכל החברים בחברה להרגיש חלק ממערכת גדולה יותר מהם. 

הדפסה על חולצה היא אולי משהו שברגע הראשון נשמע כמו סיפור לא מורכב במיוחד. הרי כולנו היינו בעבר בתנועות נוער וכל אחד ואחת מאיתנו ראה איך החברים מציירים גלופה שתתאים לחולצה של סוף המסלול בצבא. אבל כאשר אנחנו מדברים על הדפסה על חולצות במקרה של חברה מסחרית אנחנו קודם כל צריכים לשאול את עצמנו על מה אנחנו מדברים ומה אנחנו רוצים להשיג. שכן חשוב יותר מכל שההדפסה תהיה מקצועית, תיראה טוב, תהיה ייצוגית. בסוף אנחנו לא נמצאים בגן ילדים. 

על ההדפסה להיות איכותית ולא לרדת בכביסה

כל מי שבחייו ראה איך מדפיסים על חולצות באופן לא מקצועי, ראה גם איך הכיתוב נהרס לאורך השנים. אבל במקרה של חולצות שנועדו לעבודה אנחנו לא יכולים להרשות את זה לעצמנו. תתארו לעצמכם עובד שלכם מגיע לפגישה עם לקוחות מבחוץ וסמל מתקלף של החברה על דש הבגד. בדיוק בגלל זה אנחנו עושים את כל מה שאנחנו יכולים כדי להבטיח שההדפסה תהיה איכותית. 

מעבר לכך, חשוב לבצע את תהליך העיצוב בצורה נכונה. זאת כדי להבטיח כי הסמל יהיה מודפס כמו שצריך, באופן כזה שהסמל ייראה טוב דיו, פשוט כדי לאפשר את המראה הייצוגי הנדרש מכל עובד בחברה. 

אנחנו רוצים לשמוע אתכם 

חשוב לנו ב B Safety לעבוד בשיתוף פעולה מלא עם העסקים שמשמשים בתור הלקוחות שלנו. רק מתוך סיעור מוחות משותף נצליח להגיע לתוצאות טובות.