אפשר למצוא לא מעט נשים שבוחרות לוותר על האפשרות לנעול נעלי עקב רק בשל כך שהן לא נוחות בעליל בעבורן. זה יכול להיות מצב מתסכל במיוחד עבור נשים שצריכות את תוספת הגובה הזו, כאשר יש הפרשי גובה משמעותיים בין בני הזוג או אם גזרת השמלה דורשת את זה.

למרבה המזל לא חייבים להיות תלויים בנעלי עקב, כאשר יש אופציה אלטרנטיבית לא פחות טובה – נעלי פלטפורמה לכלה של נעלי ארו. מדובר בנעליים שיכולים לספק את אותו יתרון של תוספת גובה, אך לצד זאת הנשים שהולכות אתן יכולות להתייצב בקלות בשל העקב העבה, מה שהופך את ההליכה להרבה יותר נוחה.

תחשבו על הנוחות שלכן לפני הכול

כל אחת הייתה רוצה להרגיש בנוחות מרבית בחתונה שלה, והרי אף אחת לא הייתה רוצה להתהלך במהלכה עם נעלי עקב כשהיא סובלת מכל צעד וצעד. זה מצב לא רצוי שיכול להיות מתסכל במיוחד. אם אתן רוצות למנוע את הסיטואציה האפשרות הזו, פשוט הזמינו נעלי פלטפורמה לכלה.

יש לכן אפשרות לבחור נעליים מבין מבחר גדול של עיצובים וצבעים, כאשר הצבעים הקלאסיים הם לרוב שחור, לבן וזהב. ההמלצה שלנו תהיה לבדוק תחילה דגמים שונים של נעליים שעשויים למצוא חן בעיניכן, כך שתיראו במיטבן ביום החתונה.

תמצאו את הנעליים הנכונות עבורכן

כל מה שאתן רק צריכות לעשות זה להתחיל בכך שתתרשמו מדגמים של נעלי פלטפורמה לכלה שמוצאים חן בעיניכן. קחו בחשבון את תוספת הגובה שאתן רוצות וההתאמה של הנעליים לגזרה של השמלה. אלו הם דברים שרצוי לבדוק היטב מראש, כך שתוכלו לדעת בוודאות שאתן בוחרות בטוב ביותר. הגיע הזמן להתחיל לבדוק את הדגמים השונים של הנעליים לרכישה אונליין.