חזיית הנקה היא בגד תומך לשדיים, הנלבשת בזמן שהאמא הטרייה מניקה או שהאי נמצאת במהלך ההיריון. היא שונה מחזייה רגילה כי יש לה תפס לחשיפת הפטמה בקלות. הם גם נותנים תמיכה נוספת לשדיים עמוסים שעשויים להיות כבדים מהרגיל.

חזיית הנקה

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת חזיית הנקה, כולל המידה וההתאמה, אופן הפתיחה שלה והחומר ממנה היא עשויה. לכל אמא יש את הצרכים שלה באשר לחזיית ההנקה שלה ותוכלו למצוא ברשת מבחר גדול של אפשרויות המתאימות לכן.

איך לבחור חזיית הנקה לאמא

נפתחת ונסגרת; בבחירת חזיית הנקה, קחו בחשבון כיצד היא נפתחת ונסגרת. חלקם נצמדים, עם רוכסנים, עם מתקנים אחרים.. אימהות רבות מעדיפות חזיות שאפשר לפתוח אותן ביד אחת, וזה טוב למקרה שהתינוק למצא ביד האחרת.

ההתאמה

אם רצועת חזיית ההנקה שלך הדוקה מדי, הדבר עלול להוביל לסיכון גדול יותר של צינורות סתומים בשד או דלקת בשד חלילה. זה עלול גם להוביל לכאבים בשדיים, ולכן מציאת ההתאמה הנכונה היא המפתח לבחירת חזיית הנקה.

הדרך הטובה ביותר למצוא חזייה מתאימה, היא לבקר בחנות באופן אישי ולהתאים אותה. אשת המכירות תמדוד את קו החזה ואת תת החזה שלך כדי למצוא את המידה המושלמת עבורך. בחלק מחנויות החזיות המקוונות יש הוראות, כך שתוכלי למדוד ולמצוא את המידה שלך כך. באתרים הנבחרים תוכלי למצוא גם חזיית הנקה במידות גדולות .

איפה לקנות?

כמה מומחים, ממליצים לקנות חזייה בחנות תחילה, כדי שתוכלו למצוא את ההתאמה המושלמת. לאחר מכן, תוכל לקנות אחרת מאותו סגנון באינטרנט. 

מומחים גם ממליצים לקנות רק חזיית הנקה אחת או שתיים בזמן ההיריון. השדיים שלך עשויים להשתנות לאחר הלידה, אבל תצטרכי לפחות שתי חזיות בשבועות הראשונים ללידה.