קרמי לחות חיוניים לאנשים הסובלים מעור שמן ומעניקים טיפול יעיל למצבים של אקנה, ועור הנוטה לשומניות וברק. קרמים כאלו משמשים לעתים קרובות על ידי אנשים עם עור שמן מכיוון שהם עוזרים להפחית את כמות השמן המיוצרת על ידי בלוטות החלב בפנים. 

הנקבוביות על פניו של אדם עלולות להיות סתומות על ידי עודף חלב, מה שמוביל להתפרצויות של פצעונים או נקודות שחורות. קרם לחות טוב אמור להיות מסוגל לצמצם את התפתחות האקנה בפנים, להפחית מראה של עור מבריק ושומני ולהעניק שליטה על רמת השומניות של עור שמן.

מה היתרונות של קרם לחות לעור שמן?

עור שמן היא בעיה נפוצה שאנשים רבים נאלצים להתמודד איתה. לעור שמן יש בדרך כלל ייצור עודף של חלב וזיעה. שני החומרים הללו הם הגורם העיקרי להתפתחות של פגמים בעור הפנים, וכדי להתמודד עם עור שומני מומלץ להשתמש בקרם לחות ייעודי.

קרם לחות לעור שמן הוא חלק חשוב משגרה של טיפוח פנים. הוא יכול לעזור לך לשלוט על ייצור השמן ולשמור על מאזן הלחות הטבעי של העור שלך. עור שמן הוא מצב לא קל להתמודד איתו, אבל זה לא אומר שכדאי להימנע לחלוטין מקרם לחות. עור מסוג זה דורש ניקוי עדין עם חומרים המסייעים בשליטה על ייצור השמן כגון חומצה סליצילית או בנזואיל חמצן. בנוסף, מומלץ להשתמש בקרם לחות נטול שמן עם SPF כדי להגן על העור הרגיש מפני נזקי השמש.

כיצד לבחור קרם לחות איכותי?

הדבר החשוב ביותר בבחירת קרם לחות לעור שמן הוא למצוא אחד שיש לו SPF והוא נטול שומן. הקרם צריך להיות גם בגימור מט כך שהוא לא משאיר את העור שמנוני או כבד.