קיימים בשוק סוגים רבים של שיש. יש להם תכונות שונות, מאפיינים שונים, סגנונות עיצוב שונים ומחירים שונים. אז איך בוחרים שיש מתאים למטבח?

לבחור שיש לפי סגנון עיצוב

קיימים סוגים שונים של משטחי שיש טבעי לצד משטחים דמויי שיש. למשטחי שיש טבעי יש קשת צבעים וגוונים טבעית מרהיבה, א למוגבלת יותר באפשרויות בהשוואה למשטחים דמויי שיש, שכן אלה מיוצרים בתהליכים תעשייתיים ולכן אפשר לשלב בהם חומרים שונים, גוונים, פיגמנטים ועיצובים מגוונים יותר. משום כך, מומלץ לחבור את סוג השיש המתאים לכם בהתאם לסגנון העיצוב השולט במטבח ובבית.

כושר ספיגה

כושר ספיגה גבוה של השיש מעיד על כך שיהיה לכם יותר קשה לנקות אותו, שהוא יוכתם יותר בקלות. לכן, השיקול הבא לבחירת שיש למטבח הוא כושר הספיגה של השיש – רצוי נמוך כמובן. במיוחד כאשר מדובר באי למטבח מבית שיש ניר צבי שזקוק לכושר ספיגה מכיוון שהוא בשימוש יומיומי.

חוזק ועמידות

הפרמטר הבא לבחירת שיש מטבח, הוא אחד החשובים שבהם – רמת העמידות והחוזק של המשטח. מטבעם, משטחי עבודה למטבח צריכים להיות עמידים בפני חום, שריטות וחבלות ולכן מומלץ לבחור שיש למטבח שהוא גם עמיד מאוד.

אחריות על התקנה

בחירת החברה או בעל המקצוע שמתקין לכם את השיש, חשובה לא פחות מאשר בחירה של שיש למטבח. תקופת האחריות שהם נותנים על ההתקנה, איכות העבודה וכן הלאה. לכן גם זה שיקול שכדאי לקחת לצורך בחירת שיש למטבח.

לסיכום

בחירת שיש למטבח מבית ניר צבי תלויה במספר גדול של גורמים, ביניהם מחיר, איכות, עמידות, עיצוב ועוד. לכן, לפני בחירת שיש למטבח מומלץ להתייעץ עם בעלי מקצוע, שמכירים היטב את חומר הגלם ויכולים לעזור לכם לבחור משטח שיש מתאים לצרכים של המטבח שלכם.

השאירו לנו פרטים ליצירת קשר, או התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם!