תרופות הומאופתיות הינן תרופות המבוססות על עקרונות משיטת ההומאופתיה, שהינה שיטה לטיפול הוליסטית המסתכלת על האדם כמכלול. השיטה בוחנת את המחלה עם התמקדות על מאפיינים בולטים אצל האדם הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית, וזאת על מנת להרכיב לאדם הספציפי את ההרכב התרופתי המדויק ביותר עם המינון הנכון. כיוון שמדובר בשיטת טיפול אלטרנטיבית, מומלץ מאוד להתייעץ גם רופא המשפחה לגבי שמחליטים ליטול גלולה או תרופה הומאופתית!

ייתכן שמדובר בתרופה שיכולה להקל מאוד על תסמינים של מחלה כרונית או להקל על מצבי דחק נפשיים, במקום בו הרפואה הקונבנציונלית קצרה מלעזור.

מה מיוחד בתרופות הומאופתיות?

תרופות הומאופתיות, הניטלות בעצתו של גורם מוסמך ומאושר, נבחרות בקפידה על פי הפרופיל הרפואי, הגופני והנפשי של הקליינט. כל אדם יש לו את המיוחדות שלו. ההומאופתיה מאמינה בעוצמת הכוח הריפוי הטבעי של האדם ולתרופה או הגלולה יש את המפתח לזה. ישנן תרופות הומאופתיות שיכולות לתת מזור ומענה גם למחלות כרוניות וגם אקוטיות, ואנשים בוחרים ללכת בנתיב הזה בהרבה מאוד מקרים שהם לא היו מרוצים מהטיפול הקונבנציונלי או שהוא לא השיג עבורם את התוצאות הרצויות.

מה מבדיל את התרופות ההומאופתיות מהתרופות מהרפואה הקונבנציונלית?

רוב התרופות ההומאופתיות עשויות מחומרים טבעיים ולא מזיקים. למרות שייתכן שיכילו חומרים אלרגניים המסוכנים למטופלים רגישים, הרי שמסוכנותם אינה עולה על הסכנה שבאכילת מאכלים טבעיים. מדובר בתרופות טבעיות בעלות יכולת ריפוי עוצמתית המסייעת להגדיל את כוח הריפוי הטבעי של האדם ובכך לאפשר לו להחלים בכוחות עצמו. לא מדובר בחומרים כימיקליים רעילים, לא מדובר בחומרים ממכרים ולרוב המטופלים אינם מדווחים על הופעה של תופעות לוואי. פנו אל רופא המשפחה ודברו איתו בהרחבה לגבי נושא זה וכמובן לקבל הפניה להומאופת מוסמך.

>  למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://www.clubpharm.co.il!