לימודי עיצוב שיער הם חלום של רבים אשר מרגישים שיש להם את הכישרון לעצב שיער ולהעניק שירות מקצועי לכל לקוח.

לימודי עיצוב שיער 

אדם שמחפש מקצוע לחיים נחשף להרבה מאד אופציות ואחת מהן היא לעסוק בספרות ובתחום של לימודי עיצוב שיער. בתחום זה כל אדם יכול להחצין את המקצועיות ואת היצירתיות שלו וליצור תסרוקות מדהימות ומעוררות השתאות. לכן הוא לומד בקורס של לימודי עיצוב שיער ולומד את כל הפעולות הבסיסיות כמו קורס תספורות לגברים ונשים, את ההבדלים בין סוגי השיער ומהן האופציות המתאימות ביותר של תסרוקות לסוגי השיער השונים. 

כאשר לומדים צעד אחר צעד לאורך כל הקורס מבינים את נקודות ההתחלה, את קו החשיבה ואת ההתאמה של התסרוקת למבנה הפנים ולאופיו של האירוע. 

התאמה של תסרוקות 

תסרוקות הן תחום מורכב כיוון משתתפים לעיתים בכמה שיטות בתסרוקת אחת כמו לדוגמה פן לחלק מהשיער, צמות לשיער אחר, שיער גלי, אסוף או מוגבה. כדי שהתסרוקת תהיה מוצלחת חייבים לתכנן אותה מראש, כדי שיהיה לשיער במה להיאחז והוא לא ייפול או ישנה את צורתו במהלך האירוע. לכן חושבים מראש מה יהיה הצעד הראשון, זה שאחריו וכך הלאה כדי שהתסרוקת תהיה יציבה לאורכו של כל האירוע. 

שילוב של תסרוקות 

כדי להכין תסרוקות יפהפיות וייחודיות לומדים במהלך לימודי עיצוב שיער סוגים שונים של תסרוקות כולל כל הטרנדים החדשים שמגיעים מכל העולם בתחום זה. מומלץ לקרוא על לימודי תסרוקות באתר של דיויס ואודי.

כך לומדים כיצד להשתמש במכשור כמו בביליס, בפן על האפקטים הרבים שאפשר לבצע באמצעותו, שילוב של צמות מקסימות במיקומים שונים, צירוף של אביזרי שיער כמו סיכות וקישוטי שיער. כך מעצב השיער מטביע את חותמו ויוצר לו קהל לקוחות גדול.