כאשר מדובר על פילינג מדובר למעשה על קילוף עור. מקובל לבדל פילינג רפואי אשר מבוצע על ידי רופא עור שיכול להגיע עד שכבות העור עמוקות מפילינג קוסמטי שמבוצע על ידי קוסמטיקאיות או באופן עצמאי בבית ומשיג קילוף שטחי יחסית. בשני המקרים מדובר בטכניקה שמביאה לקילוף השכבות של העור העליונות כך שתאי העור המתים יוסרו ושכבת תאי עור רעננים תיחשף תחתם. אין ספק כי הפילינג מסייע לעור הפנים וכיום ניתן ליצור מסיכות פילינג לפנים גם בבית אשר יסייעו לעור הפנים שלך להיות רענן ונקי.

למה משמש הפילינג?

פילינג מעניק עור איכותי, מפחית את פגמי השמש, מפחית כתמים של פיגמנטציה, קמטוטים, צלקות של פצעי בגרות ועוד. ניתן לשלב מסכת פילינג עם טיפולים אסתטיים שונים של הזרקות חומרי מילוי ובוטוקס ואפילו עם ניתוחים אסתטיים. העור האנושי מורכב משלוש שכבות עיקריות: האפירדמיס שהיא השכבה השטחית של העור שמורכבת בעצמה ממספר שכבות כאשר העמוקה שביותר בתוכן מייצרת את התאים המתחלפים והשכבות הבאות של האפידרמיס מורכבות מתאים שהולכים ומתים. שכבה נוספת היא הדרמיס שמהווה את השכבה האמצעית של העור ומורכבת בעיקר מרקמות חיבור, סיבי קלוגן  ושכבה אחרונה היא השומן התת עורי. תהליכי ההזדקנות של העור מתרחשים במספר אופנים ובשכבות רבות. פילינג יכול לסייע בשיפור הנזקים של תהליך הזדקנות בשכבות השונות של העור.

פילינג ביתי- האם הוא יעיל?

פילינג ביתי יעיל מאוד במידה ובוחרים את המוצרים הנכונים ליצירת מסיכה. לכן, טרם אתם בוחרים מסיכת פילינג ביתית כדאי מאוד שתבדקו איזה מוצרים ידועים כמומלצים ויעילים לצורך יצירת מסכה מעין זאת. בפגמים רציניים בעור כדאי מאוד לבחור בטיפול פילינג אצל קוסמטיקאית ואם מדובר על בעיות עור מהותיות יותר ניתן לבחור בפילינג רפואי או מוצרי פילינג מאתר אקליפטה.