בשעה טובה מוצלחת ומאושרת את חוגגים ברית מילה, זה לא עוד אירוע רגיל, מדובר על אירוע שיש בו המון התרגשות, התא המשפחתי מתרחב ונוסף עוד בן חדש למשפחה, וכשמדבור על בן בכור בכלל ההתרגשות גדולה פי כמה.

רגע אחד בין כל הבלגן וכל הלחץ שיש לכם רק שמונה ימים לארגן אירוע, יש כמה דברים שכדאי מאוד שתדעו, קודם כל הם ישדרגו לכם את האירוע, ומעבר לזה הם יוזילו לכם בהמון עלויות.

קבלו את הבלוקים – האטרקציה המושלמת לכל אירוע

יש כאלו שיגידו כי בלוקים מעץ לברית זאת לא באמת אטרקציה מושלמת ומדובר סך הכל בעוד אטרקציה שיש בכל אירוע, אבל רגע אחד לפני שאתם קובעים עובדות קשות על הבלוקים המיוחדים, הנה כל הסיבות שיסבירו לכם איך האטרקציה הזאת חוסכת לכם כסף, והכי חשוב איך הופכת את האירוע שלכם להרבה יותר מיוחד.

למה דווקא בלוקים לברית ?

בטח אתם שואלים את עצמכם למה בכלל אתם צריכים כזאת אטרקציה שנחשבת ליוקרתית באירוע צנוע וקטן כמו ברית מילה :

החלטתם לעשות את הצעד הנכון ולבחור צלם שיהיה זה שגם יפיק לכם בלוקים וגם יצלם את האירוע, מעולה.

מדובר בהחלט על בחירה אסטרטגית ויותר נכונה, הסיבה לכך היא שתקבלו הולה משמעותית במחיר, אם צלם לברית היה עולה לכם 500-700 ₪ ובנוסף את מוסיפים צילום מגנטים לברית בעלות של 500-600 ₪, לכל הפחות המחיר שתשלמו יהיה 1000 ₪ במחיר הרבה יותר נמוך מזה, תוכלו לקבל גם צילום סטילס של האירוע על ידי צלם מקצועי, ובנוסף תוכלו לתת לאורחים שלכם מזכרת שהם עדיין לא קיבלו בשום אירוע אחר שהם היו בו.

דגשים חשובים לבחירת צלם בלוקים :

יש שני דגשים חשובים שלפיהם אתם צריכים לבחור את צלם הבלוקים שלכם, הראשון הוא כמובן סגנון הצילום, חשוב לוודא שמדובר בצלם מקצועי איכותי ומנוסה.

יש כאלו שעבורם בלוקים לאירועים הם רק עוד אטרקציה, ויש כאלו צלמים מהשורה הראשונה שמספקים גם שירות של מגנטים ובלוקים.

לכן, נסו למצוא את הצלמים המקצועיים שיספקו לכם את הצילום של האירוע בשילוב בלוקים מרשימים כמזכרת נהדרת לכל אורח שמגיע לחגוג יחד איתכם בשמחת ברית המילה.