רהיטים למעונות- 5 דגשים שחשוב לדעת בבחירתם

רהיטים למעונות

אם אתם מנהלים מעון, אתם וודאי יודעים שהמעון משמש כבית שני לחלק מהילדים, ולכן מכיוון שהפעוטות והתינוקות מבלים זמן רב מהיום במעון, יש לשים דגש רב בבחירת הרהיטים, על מנת שהילדים יוכלו להנות ממעון נעים ומהנה לאורך זמן. במאמר זה נבחן את ההדגשים לבחירת רהיטים למעונות

רהיטים יפים וצבעוניים 

כאשר מתייחסים אל קניית רהיטים לתינוקות ופעוטות, הלומדים להכיר צבעים וצורות, חשוב שגם הרהיטים יתרמו לכך מאד, כי אותם הם רואים במשך שעות היום. 

רהיטים בטיחותיים 

כאשר מתייחסים אל קניית רהיטים למעון, חשוב מאד להתייחס אל הבטיחות שלהם. יש לקנות אך ורק רהיטים שיוצרו על ידי חברה בעלת אישור מכון התקנים, ראו לדוגמה שולחן וכסאות פלסטיק ילדים.

אישור זה מבטיח את תקינות המוצר הן מבחינת טיב החומרים שמהם עשויים הרהיטים, והן מבחינת תהליך הייצור, כאשר מוודאים שהחומרים שמהם יוצרו הרהיטים לא מסוכנים לילדים. 

רהיטים שימושיים 

יש לשים דגש על חברה שמייצרת לא רק רהיטים יפים ובטיחותיים, אלא רהיטים אשר ישמשו בסופו של דבר תינוקות ופעוטות במעון יש לשים לב ל:

  • משטחי החתלה נוחות לתינוק ולמטפלת: עבודת החתלת התינוק היא מעמסה גדולה לגן, וישנה סכנה בהחתלה במקום גבוה מידי, ולכן משטח ההחתלה חייב להיות בגובה סביר מאד. 
  • מקום מיוחד למוצצים ובקבוקים: מוצצים ובקבוקים תמיד נוטים להיעלם או שמטפלות מתבלבלות בשם של הילד, ולכן מתאים  מיוחד למוצצים ובקבוקים יעשה את הסדר בעניין .

רהיטים איכותיים 

חשוב לבחור רהיטים, העשויים מחומרים איכותיים, כמו עץ איכותי וחזק, למשל סנדוויץ' המוגדר כעץ גם יפה וגם איכותי, וכן העץ הזה יכול להחזיק שנים ארוכות כמו חדש, והרי המטרה היא לא לחדש את כל הריהוט כל מספר שנים. 

 

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

מאמרים נוספים שיעניינו אתם:

מדריך לכתיבת קורות חיים

מחפשים אחר מדריך לכתיבת קורות חיים שיוכל לעשות לכם סדר בעניינים ולאפשר לכם להבין בדיוק כיצד יהיה צריך ליצור את קורות החיים כך שיתאפשר לכם

קרא עוד »