ייעוץ זוגי ברחובות הוא אחד התהליכים החושבים ביותר שזוג יכול לעשות עבור עצמו, ייעוץ זוגי יכול לעזור לאנשים להתמודד עם הקשיים שלהם בהתנהלות בתוך מערכות יחסים.

אפשר לעשות ייעוץ זוגי בנפרד אם אתם מרגישים שזה מה שאתם רוצים או שאפשר לעשות ייעוץ זוגי בקבוצה ובכך תוכלו לראות ולשמוע איך זוגות אחרים מגיבים למצבים שבהם אתם כזוג מתקשים.

יועץ זוגי יעזור לבני הזוג לזהות את הבעיות שהם נתקלים בהם וכאלה שגורמים לקשיים בהתנהלות הזוגית שלהם, אבל לא רק זה. תפקידו של ייעוץ זוגי טוב הוא להמציא פתרונות לבעיות אלו ולאפשר לכם כזוג לדעת להתמודד עם הבעיות האלה או מה שנקרא בעגה המקצועית ”לקבל כלים” להתמודד.

במהלך התהליך של ייעוץ זוגי ברחובות תוכלו להיחשף אל שיטות תקשורת שיכולות להוביל לאינטראקציות חיוביות יותר בין בני זוג ולצמצם את נקודות החיכוך ובכך להפחית קונפליקט.

איך למצוא יועץ זוגי ברחובות

למצוא יועץ זה לא קל. יש הרבה אנשים מוסמכים ומנוסים בתחום זה. עם זאת, זה יכול להיות קשה למצוא את המתאים עבורך.

הדרך הטובה ביותר למצוא יועץ זוגי ברחובות היא לבקש הפניות מחברים ובני משפחה שיש להם ניסיון עם יועצים שונים. ייתכן שתרצה גם לחפש יועצים בפלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק או לינקדאין.

מציאת יועץ זוגי יכולה להיות משימה קשה. הדבר הראשון שכדאי לעשות הוא לחפש מישהו שיש לו ניסיון בתחום הייעוץ הזוגי כמו לדוגמה: נעמה רגב מטפלת זוגית.

בנוסף אם אין להם ניסיון אז עדיף לחפש מישהו שסיים קורס או הסמכה ספציפיים בתחום הייעוץ הזוגי. כדאי גם לשאול אותם על הניסיון והכישורים שלהם כדי לקבוע אם הם שווים את הזמן והכסף שלך.

ישנם אנשים רבים שלמדו קורסים או סיימו דרישות הסמכה בתחום הייעוץ הזוגי, אך אין להם ניסיון. הם לא יהיו התאמה טובה עבורך במצב הספציפי שלך. כדאי גם לוודא שהם מאושרים על ידי ארגון מורשה לפני העבודה איתם.

אנחנו מאחלים לכם למצוא ייעוץ זוגי טוב שרק יעשה טוב לזוגיות שלכם.