כשאנחנו מאוהבים, אנחנו יפים. כשיש לצידנו מישהו שגורם לנו להרגשה טובה: אנחנו מרגישים נהדר ומצטלמים יפה, בין אם אנחנו נמצאים באירוע או במסיבה ובין אם אנו מטיילים בטבע או נחים במרפסת. צילומי זוגיות הפכו לחלק בלתי נפרד מהרומנטיקה ומבילויים המשותפים של זוגות מאוהבים, בעוד שאת הצילומים אפשר לפתח ולמסגר, לשמור על המחשב, לעצב באמצעותם אלבום זוגי מרהיב וכמובן להפיץ ברשתות החברתיות, ראו דוגמאות https://shmulik-hazan.co.il/weddings.

כיצד מתבצעים צילומי זוגיות? 

מי שיבחר צלם זוגיות מקצועי, יבחר – באמצעות ייעוץ של צלם מקצועי – לוקיישן מתאים ליום הצילומים, החל מלוקיישן בטבע, בחוף הים, עד לצילום אורבני ברחוב, צילום ביער וכדומה. את הזמנים קובעים עם הצלם תוך בחירת צלם מקצועי שמתמחה בצילומי זוגיות שיכול לספק לכם מחיר נוח עבור השירות. 

במקרים של צילומים לפני חתונה, חשוב לבצע את הצילומים כמה חודשים לפני החתונה כדי שהתמונות הרומנטיות יוכלו להתפרסם ברשת וגם על גבי ההזמנות או בכרזה גדולה ומעוצבת עבור יום האירוע. הצלם שתבחרו ייעץ לכם בכול הנוגע להתארגנות מראש ולשאר פרטים בנוגע ליום הצילומים. 

למי מתאימים צילומי זוגיות? 

צילומים כאלה מתאימים עבור כל מי שאוהב לאהוב! זוגות מתחתנים מצטלמים עבור הכנת פוסט save the date  המפורסם. זוגות בהריון רוצים לתעד את הרגעים המרגשים, וגם מי שרוצה לשלוח כרטיסי ברכה מעוצבים לחג בוחר בתמונות משפחתיות או זוגיות, כמו מי שרוצה להכין לוח שנה זוגי או אלבום רומנטי מעוצב. 

כמה זה עולה?

מחירים של צילום מקצועי אינם תמיד קבועים והם משתנים מצלם לצלם. כדי למצוא את המחיר הטוב ביותר הקפידו לבצע השוואת מחירים ולבחור בשירות מקצועי במחיר נוח. בהצלחה! 

> בדקו גם צילום מגנטים מבית Magnetli