כבר ארגנתם מסיבת הפתעה לאימא? או אולי לאבא? חוגגים יום הולדת בהפתעה לחברה הכי טובה? הזמנתם את כולם וגם דאגתם לאוכל הכי טעים? אם כך, עכשיו כדאי שתתיישבו ותכתבו ברכה ליום הולדת, כי בסופו של דבר, זו הנקודה החשובה. 

מה אתם באמת רוצים להגיד ולאחל? 

הדבר הכי טבעי הוא לאחל "מזל טוב" למי שחוגג יום הולדת, אבל יחד עם זאת, זה לא באמת מספיק. לכן נשאלת השאלה: מה בכל זאת אפשר לעשות? איך כותבים ברכה ליום הולדת שתהיה אחרת? שונה ומקורית? ואיך מכניסים, בתוך ברכה אחת ליום הולדת, את כל מה שאתם באמת מרגישים ורוצים לאחל לאותו אדם? אם תשבו ותעשו רשימה של כמה נקודות עיקריות, אתם תראו שיהיה לכם יותר קל להמשיך ולכתוב את הברכה כולה. 

האם תרצו להצחיק בעזרת הברכה? 

כתיבת ברכה ליום הולדת זה מסוג אותם הדברים שכל אחד מאתנו רואה קצת אחרת. יש מי שרוצה בעיקר לרגש ואילו אחרים רוצים לעשות את זה דרמטי. יש גם הרבה אנשים שכל מה שהם רוצים לעשות, בעזרת ברכה ליום הולדת, זה להצחיק את המאזינים. אין תשובה אחת נכונה לשאלה איך צריכה להיראות ברכה מושלמת ליום הולדת, כי כאמור, זה עניין מאוד אישי. מה שבטוח זה שכדאי לחשוב ולנסות לדמיין מה באמת ימצא חן בעיני מי שיקבל מכם את הברכה. 

קחו השראה מברכות שאנשים אחרים כתבו 

כתיבה זה משהו שאומנם, טכנית, כולנו יודעים לעשות, אך בפועל, לכתוב יפה, טוב או מרגש זה כבר סיפור אחר לגמרי. לכן, גם כאשר מדברים על ברכה ליום הולדת, ברור שצריך קורטוב של כישרון. החדשות הטובות הן שיש היום אתרים שבהם תוכלו למצוא מגוון רחב של ברכות לכל אירוע ומשם לשאוב השראה, אז למה שלא תנסו את עדן ברכות עוד היום?