ציוד לתינוקות, כפופים לקבוצת כללי בטיחות, המכונים כללי בטיחות מוצר לילדים. קביעת אופן סיווג המוצר שלכם, מאפשרת לכם לזהות נכון את מערכת כללי הבטיחות למוצרי ילדים החלים על המוצר שלכם.

ציוד לתינוקות – 5 מוצרים חובה לכל יולדת טרייה

 

 

סלקל הוא אחד הדברים החשובים שיש לרכוש רגע לפני שהתינוק שלכם יוצא מבית החולים. נשיאת התינוק צריכת שתעשה בסלקל איכותי ונוח המותן דגשים לכללי הבטיחות השונים.

 

 

טוב, זה אולי לא הכי טריוויאלי אך גם כשקונים בקבוק לתינוק, לא כל בקבוק יהיה מיועד לתינוק שלכם. חשוב שהבקבוק יהיה איכותי ומותאם לצרכיו הייחודיים של הילד שלכם.

 

 

מוצץ הוא כנראה הדבר הראשון שתקנו לתינוק שלכם ברגע שהוא נולד אך גם כאן, יש מוצצים ויש מוצצים. התאימו אותו לצרכיו השונים של התינוק שלכם.

 

 

אתם לא באמת מתכוונים ללכת עם הבייבי שלכם על הידיים כל היום נכון? לכן, רכישת טיולון מותאם ואיכותי, תגרום לתינוק לישון טוב ולהיות רענן בקימתו ממנה.

  1. צעצועי פעוטות

צעצועים רבים יש כיום לתינוקות בכל הגילים אך יש את מה שמותר להם בגילך מסוים ואת מה שאסור כמובן. התאימו את הצעצועים לתינוקות שלכם באופן שיעסיק אותם באמת.

מוצרי תינוקות וחוקים שונים?

החוק מגדיר "מוצר ילדים" כמוצר צריכה המיועד בעיקר לילדים מגיל 12 ומעלה. גורמי הבטיחות, העבירו כלל פרשני עם הסברים ודוגמאות נוספות.

בכל אופן, מוצרי התינוקות שאתם רוכשים או מתכוונים לקנות לבייבי שלכם, צריכים להיות כפופים תחת בקרה מסוימת. כך תוכלו לתת לתינוקות שלכם לשחק בהם בחופשיות, וללא יותר מידי דאגות הקשורות לבטיחות.