מזל טוב! תינוק נולד. השמחה גדולה והיא מביאה איתה גם רשימה ארוכה של מוצרים ואביזרים אשר אותם צריך לרכוש. מעבר לעגלה, למיטה מעוצבת כמו זו ולבגדים לתינוק יש עוד שורה ארוכה.

את החדר של התינוק החדש חשוב לאבזר בהתאם לשימוש הצפוי כאשר חשוב לשים לב כי אכן מדובר במוצרים בטיחותיים וחיוניים.

לפניכם רשימה של חמישה מוצרי תינוקות חשובים במיוחד שאין סיכוי לעבור את שלב גידול התינוקות בלעדיהם. (כן, גם אם מדובר במוצרים לא ממש אהובים…)

  1. מדחום לתינוקות – תינוק רך וענוג, קשה לנו לחשוב על כך שהוא חלילה לא יחוש בטוב. אך מה לעשות שזהו העולם שלנו ואם לא מחלות חורף או צינון, יש גם את החיסונים אשר מחבים לא פעם מדידת חום. אז הכינו אחד כזה בשידת התינוק שלכם.
  2. פתילות אקמול – כנ"ל…. לא כיף להחדיר לתינוק פתילה כזו. אך ההכרח לא יגונה.
  3. קרם לתפרחת חיתולים – גם זה לא ממש מוצר מרגש אך הוא בהחלט מוצר נחוץ. אנחנו לא יכולים לגדל תינוקות בלעדיו. קרם לתפרחת חיתולים הוא לא קרם עם ניחוח מענג במיוחד אך הוא שומר על עורו של התינוק וחשוב להצטייד בו.
  4. פח לחיתולים – פח מיוחד לחיתולים הוא מוצר שעשוי לשמש מאוד את ההורים כאשר הפח יונח במקום צדדי בסמוך אל שידת החתלה קטנה ובנפרד מהפסולת הביתית.
  5. טיפות אף – האמת היא שבארץ הדבר פחות מקובל אך בצרפת למשל, מקובל לטפטף בכל בוקר טיפות מי מלח לאפו של התינוק. בכך מגנים על כל מערכת הנשימה שלו ומונעים ממנו צינון, דלקות אוזניים ועוד שלל בעיות שעשויות להסתבך, בייחוד אצל תינוק קטן.

אז אם אתם מתכוננים ללידה או שאתם כבר אחריה, זכרו את מוצרי המפתח הללו.